מרכז ארצי למורי הכימיה - עמוד הבית

אתר נגיש חיפושדלג על חיפוש
Bannersדלג על Banners
חיפושדלג על חיפוש
סגירה
תוכן העמודדלג על תוכן העמוד

דבר המערכת

8/09/2016 16:06:16
הגברת חוזרת בשינוי אדרת

סיפרנו לכם על שינויים צפויים בעיתון, והנה הם כאן.

החל מגיליון זה, העיתון יוצא לאור בחסות המרכז הארצי למורי הכימיה במכון ויצמן למדע, בשיתוף פעולה בין המחלקה להוראת המדעים במכון ויצמן למדע לבין המרכז להוראת המדעים באוניברסיטה העברית בירושלים. עורכות עמיתות של העיתון הן דפנה מנדלר וד"ר מירי קסנר, עורכות משנה של העיתון הן דליה עובדיהו ושרה שני. העיתון החדש נקרא "על כימיה, עיתון למורי הכימיה", והוא יכלול מעתה גם את העיתון "קשר לתעשייה הכימית", שהוצא לאור על ידי המרכז לקשר בין התעשייה הכימית למערכת החינוך. העיתון ייצא פעמיים בשנה ויישלח בחינם (שני עותקים) לכל בתי הספר התיכוניים. כמו כן, יועלה העיתון על הרשת באתר האינטרנט של המרכז הארצי למורי הכימיה.

מורים המבקשים לרכוש את העיתון (במחיר עלות) באופן פרטי יפנו אל שושי, המחלקה להוראת מדעים בירושלים, טל. 6584454 -02

בכוחות משותפים נשתדל להמשיך ולדאוג לעיתון מעניין ומועיל, שיתרום להעשרת הידע ולהרחבת הדעת של מורי הכימיה ויציע פעילויות וחומרי למידה לשימוש בהוראת הכימיה.

גם בתלבושת החדשה, אנו מבקשות את שיתוף הפעולה שלכם. אנא, שלחו אלינו מאמרים מפרי עטכם, עבודות מקוריות שלכם ושל תלמידיכם, דפי עבודה, ניסויים "מדליקים"? וכל דבר אחר שעשוי להתאים ולעורר עניין אצל מורים ותלמידים אחרים. גם גמול יהיה בצד מאמצי הכתיבה שלכם. מאמר באורך שישה עמודים לפחות, עשוי להעניק תוספת של נקודת גמול למשכורת.

בואו נשמור כולנו על הקשר ועל הכימיה.
דרג את הכתבהדירוג כתבה דבר המערכת: 0
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
ללא מדרגים
על-כימיהדלג על על-כימיה
זכויות והרשאותדלג על זכויות והרשאות

הפרויקט מבוצע עפ"י מכרז 09/07.13 עבור המזכירות הפדגוגית, משרד החינוך.

 © כל הזכויות שמורות למשרד החינוך

 

כל הקבצים הנמצאים באתר זה נועדו אך ורק לשימושם האישי של מורי הכימיה ולהוראה בכיתותיהם. אין לעשות שימוש כלשהו בקבצים אלו לכל מטרה אחרת ובכלל זה שימוש מסחרי; פרסום באתר אחר (למעט אתר בית הספר בו מלמד המורה); העמדה לרשות הציבור או הפצה בדרך אחרת כלשהי של קבצים אלו או כל חלק מהם.

התמונות באתר זה הורדו ברישיון מאתר Shutterstock אלא אם כן נכתב אחרת

*  *  *

עבור לתוכן העמוד